Forum Gwardii Innosa

Forum Gwardii Innosa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witam na forum Gwardii Innosa. Mamy nadzieję że spędzisz tu miło czas. Zapraszamy do Hyde Parku i działu RP.

#1 2011-08-14 11:11:00

Lares

Gość

Tawerna RPG

Regulamin:


   1. W tym temacie piszemy tylko i wyłącznie w klimacie RPG. Nie wiesz co to jest - patrz na innych i ucz się.
   2. Posty powinny być niekrótkie, treściwe i pisane poprawną polszczyzną.
   3. Zabrania się zabijania, upokarzania, czy też poważnego ranienia innych użytkowników Forum w swoich opisach. Karczemna burda - tak, sikanie wrogom do kufli czy podrzynanie gardeł - stanowcze nie.
   4. Opisujemy wydarzenia dziejące się na terenie Tawerny w narracji trzecioosobowej z zachowaniem jej zasad.
   5. Nikt z nas nie ma prawa podawać się za żadnego ze znanych bohaterów gier Gothic - od Rhobara III, przez Lee, aż po Wrzoda. Możemy być najemnikami/myśliwymi/strażnikami, ale nikim "imiennym" (ani Bezimiennym).
   6. Trzymamy się realiów RPG. Swoją siłę i wyposażenie uzależniamy od posiadanej rangi w klanie i liczby jego członków. Nie nazywamy siebie imperatorem i nie opisujemy orkiestry wojskowej ogłaszającej nasze wejście, jeżeli dowodzimy trzyosobowym klanem. "Generał" klanu mającego ledwo siedmiu członków powinien zrezygnować z takiego tytułu w Tawernie. "Mistrz Czarnej Magii" nie powinien opisywać, jak wzywa legion stepujących szkieletów, by rozbawić publikę, jeżeli jego uberkoxowata ranga wynika z wysłania jednej PMki do szefa klanu.
   7. Odcinamy się całkowicie od wydarzeń z gier Gothic. Nie opisujemy, a tym bardziej nie tworzymy historii Bezimiennego.
   8. Nie czekamy aż karczmarz nam odpowie, to nie PBF. Tworzymy pełną historię, opisujemy również działania innych postaci.
   9. Komentarze typu "kontynuujcie beze mnie" piszemy mniejszym rozmiarem czcionki w ten sposób poniżej właściwej treści. Nie piszemy postów z samym komentarzem bez właściwej treści.
10. Notoryczne łamanie regulaminu Tawerny może być przyczyną kilkudniowego bana. Tu nie ma żadnej anarchii - piszesz na własną odpowiedzialność.

 

#2 2011-08-14 11:17:02

Lares

Gość

Re: Tawerna RPG

Do Tawerny wszedł młody knecht w złotej zrobi z tarczą na plecach. W tawernie nie było nikogo prócz samotnego barmana. Lares podszedł do niego i zapytał.
Lares: Barmanie, dlaczego tu tak pusto?
Barman: Dawno już tu nikt nie zaglądał, może dlatego że tawerna jest na odludziu?
Lares: Mniejsza z tym, polej piwa barmanie.
Barman: 5 sztuk złota.
Lares rzucił monetami w stronę barmana i poszedł usiąść w kącie tawerny

 

#3 2011-08-14 11:25:22

Malica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

Do karczmy wszedł młody wysoki wojownik o bląd włosach. Usiadłszy przy Laresie zapytał
-Co u ciebie kolego? - Po czym czekając na odpowiedz zamówił gin.


http://img833.imageshack.us/img833/6780/malica.jpg


Gwardia Innosa: Gwardzista


Jeden z ≈Igurusu≈


Redakcja TGM

Offline

 

#4 2011-08-14 11:30:37

Lares

Gość

Re: Tawerna RPG

-Witam,jak się nazywasz wojowniku? I co cię tu sprowadza?

 

#5 2011-08-14 11:38:55

Tidas

Guard

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

Nagle do karczmy wszedł mag 3 kręgu który był knetchem w Gwardii oraz rzemieślnikiem w stolicy.Podszedł do wolnego stolika,usiadł,wyciągnął książkę i zaczął studiować

Offline

 

#6 2011-08-14 11:56:23

Malica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

Lares napisał:

-Witam,jak się nazywasz wojowniku? I co cię tu sprowadza?

Jam jest Malica ze Stolicy Królestwa. Adept 3 kręgu magii ognia. Uczeń arcymaga Sanxusa. Knecht w wielkiej Gwardii Inosa i członek Igurusu.- odrzekł Malica


http://img833.imageshack.us/img833/6780/malica.jpg


Gwardia Innosa: Gwardzista


Jeden z ≈Igurusu≈


Redakcja TGM

Offline

 

#7 2011-08-14 11:58:42

Lares

Gość

Re: Tawerna RPG

Powiadasz że z Gwardii? Hmmmmmm. Ja jestem Lares knecht Gwardii Innosa, członek oddziału kapitana Diega "Avengers" Ale powiedz mi co cię tu sprowadza.

 

#8 2011-08-14 12:19:51

Malica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

No wiesz po długiej podróży zawsze lubie dac sobie w szyję-Powiedział Malica. - Ostatnio byłem na naukach czaru duża burza ognista. Niestety mój mistrz wyjechał i muszę czekac.


http://img833.imageshack.us/img833/6780/malica.jpg


Gwardia Innosa: Gwardzista


Jeden z ≈Igurusu≈


Redakcja TGM

Offline

 

#9 2011-08-14 12:38:06

Tidas

Guard

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

Tidas usłyszał że Malica jest Magiem i powiedział
-Witaj nazywam się Tidas jestem uczniem Misztrza Calzedo ze stolicy,słyszałem że jesteś magiem.Jaki typ magii preferujesz

Offline

 

#10 2011-08-14 12:41:05

Malica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

Ogień i błyskawica, oto czym kieruję się w życiu. Ogień to nie tylko potęga, śmierc i zniszczenie. Ogień to także życie. Błyskawica zaś to najczystsza magia ognia. Tak samo parzy i zabija.


http://img833.imageshack.us/img833/6780/malica.jpg


Gwardia Innosa: Gwardzista


Jeden z ≈Igurusu≈


Redakcja TGM

Offline

 

#11 2011-08-14 12:45:33

Tidas

Guard

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

Tidas słuchał i powiedział
-ja preferuje magie przyzwania oraz zaklinania.Umiem też dość dobrze kowalstwo.Mój miecz-Tidas pokazał miecz-jest własnoręcznie prze zemnie wykuty,ten kryształ pochodzi jeszcze za czasów gdy byłem w Legionie potępionych.Dzięki niemu moje ostrze może stanąć w płomieniach

Offline

 

#12 2011-08-14 13:47:40

Malica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

A ty Lares- spojrzał na knechta- Czym ty się możesz pochwalic?


http://img833.imageshack.us/img833/6780/malica.jpg


Gwardia Innosa: Gwardzista


Jeden z ≈Igurusu≈


Redakcja TGM

Offline

 

#13 2011-08-14 13:55:55

Lares

Gość

Re: Tawerna RPG

Pokonałem wiele wrogów, jestem weteranem w walce bronią jednoręczną dzięki mojemu mistrzu Diego.
___________________________________________________________________________________________________________________________________
Do karczmy zaczęło przybywać coraz więcej osób lecz stało się coś złego. Do okien w tawernie zaczęły się dobijać szkielety! Lares wyjrzał przez okno i zobaczył krwawą hordę szkieletów i zombie.
- Nie damy sobie z nimi rady! Macie jakieś pomysły?!

 

#14 2011-08-14 13:58:20

Malica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Tawerna RPG

Eee, wiac? Nie no żart. Do Broni!!!!- Powiedział Malica


http://img833.imageshack.us/img833/6780/malica.jpg


Gwardia Innosa: Gwardzista


Jeden z ≈Igurusu≈


Redakcja TGM

Offline

 

#15 2011-08-14 13:59:57

Lares

Gość

Re: Tawerna RPG

Lares wiedział że nie dadzą sobie rady więc pobiegł do piwnicy tawerny i znalazł ukryte przejście.
- Ten kto chce przeżyć za mną!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki betonowe Barczewo Szambo banery Wałcz wodomierze wrocław evoots