Forum Gwardii Innosa

Forum Gwardii Innosa

Ogłoszenie

Witam na forum Gwardii Innosa. Mamy nadzieję że spędzisz tu miło czas. Zapraszamy do Hyde Parku i działu RP.

#31 2011-08-16 22:42:27

BenZaq

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Upadłe klany gmp

Historia wg. Sergia ;D

Wódz prymitywnych idiotów był jednym z sierżantów Gwardii Innosa, która przybyła na wyspę Khorinis by zaprowadzić tam porządek. Jednak z powodu korupcji i niezorganizowania szerzącego się w Gwardii Wódz prymitywnych idiotów opuścił ją i zamieszkał samotny w opuszczonych ruinach jarkendaru, studiując stare księgi i sztuki nekromancji.
Pewnego dnia we śnie nawiedził go demon, przekazał mu wizję, którą ten zaczął realizować.
Zaczęło się od stworzenia Legionu Potępionych walczącego w imię wojny i śmierci. Niestety z powodu zwiększenia się wpływów magów adannosa w regionie, siła demonów spadła i Legion się podzielił.
Wódz prymitywnych idiotów wiele podróżował prowadząc różne organizacje działające przeciwko obecnemu porządkowi rzeczy aż został asasynem. Podczas wykonywania zlecenia na przywódcy grupy bandytów zaprzyjaźnił się z nim i połączył siły bractwa asasynów, bandytów oraz pewnego tajemniczego zakonu dowodzonego przez starego znajomego Sergia - Mateurika.
Tak powstała Banda prymitywnych idiotów nad którą Wódz prymitywnych idiotów objął panowanie i panuje do dziś, a jego dusza wacha się między zaprowadzaniem porządku, a sianiem zniszczenia co stale podpowiadają mu tkwiące w nim resztki demonicznego księcia.

Offline

 

#32 2011-08-16 23:07:35

Zielarz

Guard

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 37
Punktów :   

Re: Upadłe klany gmp

Nie wiem co Wódz prymitywnych idiotów jarał, że to wymyślił


http://img221.imageshack.us/img221/1778/demiu.png
Gwardia Innosa - Knecht Członek Ookami Redaktor TGM
Wiedz że coś się dzieje...

Offline

 

#33 2011-08-16 23:14:55

Panta rhei

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Upadłe klany gmp

Dooobre zioło, pewnie Madrin mu podrzucił

Offline

 

#34 2011-08-16 23:19:27

Malica

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Upadłe klany gmp

Dziękuje Ci Zielu za kawał naprawdę dobrej roboty. Zachęcam też innych do pomocy gdyż nie wiem nic o MLB i CM i innych klanach. Jeszcze raz dzięki Zielu. A masz plusa ode mnie


http://img833.imageshack.us/img833/6780/malica.jpg


Gwardia Innosa: Gwardzista


Jeden z ≈Igurusu≈


Redakcja TGM

Offline

 

#35 2011-08-16 23:27:30

Zielarz

Guard

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 37
Punktów :   

Re: Upadłe klany gmp

Malica napisał:

Dziękuje Ci Zielu za kawał naprawdę dobrej roboty. Zachęcam też innych do pomocy gdyż nie wiem nic o MLB i CM i innych klanach. Jeszcze raz dzięki Zielu. A masz plusa ode mnie

MLB o ile pamiętam to wytępili ludzie z Espadre ale zbyt wiele o tym nie wiem.


http://img221.imageshack.us/img221/1778/demiu.png
Gwardia Innosa - Knecht Członek Ookami Redaktor TGM
Wiedz że coś się dzieje...

Offline

 

#36 2011-08-22 22:56:50

Ghost

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Upadłe klany gmp

Historia MLB i trochę ZPR

Gdy ZŚP się rozpadło powstały 2 klany MLB( Ja i Kael ) oraz ZPR ( Rezor i VaVan )
Ja i Rezor chcieliśmy aby doszło do fuzji naszych klanów ale Kaelowi to się nie spodobało, odszedłem z klanu do ZPR a na moje miejsce Kael przyjął kuzyna Witch Kinga. 2-3 tygodnie później Kael zaczął używać skryptów, Witch pokłócił się z Kaelem i odszedł z klanu do Espadre. Przez cały ten czas każdy coś miał do MLB aż w końcu Espadre zapewne za sprawą Witcha dosrało się do ów klanu, a załamani gracze MLB albo odchodzili z klanu albo już więcej nie grali. I na tym MLB się skończyło. Z tego co pamiętam to w czerwcu doszło do nieudanej fuzji ZPR z klanem Sergia ( nie pamiętam jak wtedy się ten klan nazywał) przeszedł VaVan i kilka osób i tak kończy się historia ZPR. Reaktywować klan próbował Alrinid ale mu nie wyszło

Historia ZŚP

Na początku lutego powstał klan Zakon Świętego Płomienia. Założycielami byli Rezor i Risenik. Pierwsi członkowie klanu to VaVan Beroxardas i ja. Klan dosyć szybo się rozwijał po tygodniu było już chyba 15 członków. Niektórzy członkowie klanu w tym ja pomagali stowarzyszeniu LAE. Doszło do kłótni pomiędzy Risenikiem a jakimś nowym(nie pamiętam jak się nazywał a wiem że chciał bym był jego mentorem ) członkiem klanu i Risenik zamknął klan. Później 4-5 razy próbowano wskrzesić klan ale za każdym razem kończyło się to niepowodzeniem.

Ostatnio edytowany przez Ghost (2011-08-22 23:54:17)


http://img220.imageshack.us/img220/8932/zajebistasygnaghosta.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie Rusinowo hotele Studia podyplomowe materace janpol